Russian Русский

У виробництві матраців ТМ Сонель застосовує більше десятка різних матеріалів, які дуже впливають на м'якість-жорсткість, точність підстроювання під форму тіла та довговічність.

Пружинні блоки

Пружина

Пружиною називається деталь механізму, яка завдяки пружній деформації при навантаженні тимчасово накопичує енергію і після зняття навантаження відновлює свою первинну форму, віддаючи накопичену енергію. Залежно від призначення пружини можна розділити на дві групи: працюючі на стиск і розтягування. У матрацному виробництві використовують пружини, що працюють на стиск.

Незалежний пружинний блок "Pocket Spring"

image07image11У блоці незалежних пружин "Pocket Spring" кожна пружина (циліндричної або бочкоподібної форми) "упаковується" у власний окремий чохол і склеюється із сусідніми пружинами.

Матраци, створені на основі блоку незалежних пружин "Pocket Spring", мають безліч переваг, серед яких: безшумність, незалежність сплячих людей один від одного, покращений ортопедичний ефект. Остання перевага і є головною особливістю такого блоку, що забезпечується тим, що кожна пружина "підлаштовується" під окрему ділянку тіла, не впливаючи на сусідні. Таким чином, ортопедичний матрац з блоком незалежних пружин, точково розподіляє навантаження, повторює контури тіла, має високий рівень комфорту спального місця.

Незалежний пружинний блок "Pocket Spring" має 5 витків; дріт сталевий; діаметр дроту пружини 1,8 мм; чохол пружин з матеріалу спанбонд (100% Поліпропілен); висота пружини 14см; розташування пружин паралельне (у ряд один за одним); кількість пружин 272 кв.м

Пружинний блок типу "Боннель"

image04image09Особливістю пружинного блоку безперервного плетіння типу "Боннель" є специфічна форма спіральних пружин із послідовним зменшенням радіуса опори витка, що дозволяє уникнути дотику витків, тертя та скрипу. Дані біконусні пружини скріплені між собою спіраллю зі сталевого пружинного дроту. Спіраль фіксується "замками" на першому та останньому витках, що виключає мимовільне викручування.

Пружинний блок окантований двома рамками, має 5 витків; дріт сталевий; діаметр дроту пружини 2,2 мм; діаметр дроту скріплюючої пружини 1,3 мм., Висота 13см., Розташування пружин поздовжнє (у ряд один за одним), кількість пружин 120 кв.м.

Ортопедичні властивості матраца з пружинним блоком «Боннель» дещо інші, ніж у матраца з блоком незалежних пружин, оскільки всі біконусні пружини скріплені між собою – тобто, коли на нього лягають, здавлюються не ті пружини, на які припадає тиск, а й сусідні. .

повсть

Повсть - нетканий матеріал, виготовляється з валяної вовни або з синтетичних волокон. Повсть голкопробивна та повсть термоскріплена (термовийлок) у виробництві матраців використовується як прокладочний (запобігає м'якому шару від зношування) і настилкового матеріалу (надає матрацу додаткову жорсткість і пружність).


Основні фактори, що впливають на комфортність спального місця – це верхні шари настилу та їх якість.
Основна функція настилів - перерозподіл навантаження та надання матрацу додаткових властивостей (м'якості чи жорсткості). У виробництві матраців, як і у природі панує гармонія. Є жорсткий і м'який матеріал, і наше вміння чудово поєднувати їх, покращуючи при цьому властивості кожного.

Меморі

5В'язкоеластичний пінополіуретан з "пам'яттю"  - матеріал з особливими фізико-механічними властивостями, що характеризується повільним відновленням після стиснення. При зануренні будь-якого об'єкта (наприклад, людського тіла) у в'язкоеластичну піну (меіорі), піна точно відтворює форму зануреного тіла, а після зняття навантаження, піна повільно набуває початкової форми. Іншими характеристиками меморі є здатність до амортизації вібрацій та поглинання ударів – вироби з меморі поглинають до 90% енергії, що впливає. На додаток до цих ключових переваг, меморі реагує на температуру тіла та навколишню температуру, розм'якшуючись від тепла тіла і легше підлагоджуючись під його контури. Різновид меморі, різними виробниками випускається під різними торговими марками - пінополіуретан в'язкоеластичний, Memory Foam, Tempur, Memorix, "В'язкоеластичний Білаксіласт" та ін. Синтетичний матеріал зовні чимось нагадує дріжджове тісто. При натисканні пальцем залишається вм'ятина. Після зняття навантаження поверхня повільно відновлює початковий стан (20-30 секунд). Матеріал термочутливий - при нагріванні теплом людського тіла піна стає більш еластичною, заповнюючи всі нерівності. Це дає відмінний анатомічний ефект - у місцях контакту з тілом тиск скрізь однаковий. Відчуття чимось нагадують лежання на поверхні води. У цьому головне меморі. Недолік - висока ціна і незвичайні відчуття після спроби змінити положення тіла - поверхня виявляється не прямою (як на інших матрацах), а з "горбинками та вм'ятинами", які зникнуть лише через півхвилини. Не всім подобається. Так що при покупці матраців з настилом меморі, спочатку рекомендуємо полежати на ньому 5 хвилин, покрутитися.

 

Bi-Cocos – інноваційний наповнювач нового покоління!

54aa5c1a7cc11353fcf227a40689bb95У матеріалі Bi-Cocos (бі-кокос) поєднуються переваги кокосового волокна з якостями сучасного поліестеру - hollcon. Фізико-механічні властивості визначаються складом наповнювача. Міцність та еластичність поліестеру чудово доповнюють властивості кокоса – повітропроникність, гігроскопічність, низька теплопровідність.
Завдяки високій повітропроникності та гігроскопічності комбінованого матеріалу, наповнювач для матраців Bi-Cocos (бі-кокос) забезпечує «клімат-контроль» під час сну, ідеально підтримує повітро- та вологообмін, сприяючи збереженню стабільності мікроклімату спального місця.
Термоскріплене полотно не допустить «вискакування» пружин ортопедичного матраца, забезпечуючи цілісність пружинного блоку та м'якіших наповнювачів. Успішно використовується у виробництві матраців для людей з великою масою тіла, об'ємна структура забезпечує якісну підтримку хребта, реагуючи на навантаження як незалежний пружинний блок.

Властивості наповнювача Bi-Cocos (бі-кокос):

  • висока стійкість до розривних навантажень;
  • відсутність запаху;
  • "клімат-контроль" системи матраца;
  • не придатний життя пилових кліщів;
  • не викликає алергічної реакції.

Матеріал витримав випробування обов'язкової та добровільної сертифікації на відповідність заявленим експлуатаційним характеристикам та вимогам екологічної безпеки.

Матрацний наповнювач Бі кокос легко витримує сухе та вологе чищення при температурі до 95˚С. У цьому він деформується і втрачає своїх фізико-механічних властивостей. Тому матеріал використовується при виробництві матраців не тільки для дому, а й для гуртожитків, готелів, клінік, спортивних таборів.

 

Пінополіуретан

67Коли наприкінці 30-х років XIX століття, тобто майже двісті років тому, німецькі фізики, що працювали на концерн Байєр, працювали над розробкою поліуретанових еластомерів, вони й думати не могли, що кінцевий продукт, що вийшов в результаті експериментів, із вмістом небажаних бульбашок газу стане новим щаблем в еволюції полімерних матеріалів. Вчені стали цілеспрямовано поєднувати багатоатомні спирти з функціональними ізоціантами. Так з'явився пінопласт із комірчастою структурою. Наступні експерименти та досліди призвели до утворення кінцевого продукту – пінополіуретану. В основі різних видів ППУ – складні чи прості поліефіри. Область застосування ППУ поступово розширювалася, і на кінець 90-х ППУ активно використовувалися повсюдно. Причому близько 70% всього обсягу ППУ застосовувалися при виготовленні м'яких меблів і матраців. При виборі певного виду ППУ для матраців мають значення його основні характеристики: ступінь жорсткості, вага, еластичність, амортизаційні властивості. Всі ці якості залежать від того, які вихідні продукти та рецептури використовуються при виробництві ППУ. За ступенем жорсткості пінополіуретан може бути надм'яким, м'яким, стандартним або жорстким. ППУ має масу переваг, він довговічний як матеріал для виготовлення меблів і матраців, стійкий до старіння, не піддається впливу вологи та перепадів температури. Крім того, ППУ відповідають найвищим санітарно-гігієнічним вимогам. Численні дослідження довели абсолютну безпеку ППУ для здоров'я людини. Єдиний недолік ППУ (особливо ППУ з малою щільністю), про який слід пам'ятати – те, що матеріал може втратити початкові властивості при відновленні після надмірного стиснення.

Латекс

8 Матеріал, що має у своєму складі сік гевеї (рід вічнозелених дерев сімейства молочайних), тобто натуральний каучук. Основне джерело натурального каучуку – бразильська гевея – культивується в тропічних країнах. Каучук у чистому вигляді боїться влучення жиру, ультрафіолету, від цього руйнується. Натуральний латекс отримують з каучуку шляхом додавання інгібітору (мономера ізопрену). Одержання натурального латексу, що використовується у виробництві матраців та меблевої промисловості, має свої технологічні особливості: із спеціальної ємності, де латексна суміш безперервно перемішується, вона надходить у спеціальний контейнер та спінюється. Піна заливається у спеціальні форми та вулканізується при температурі 100°С, отримана заготовка виймається з форми. Готовий блок послідовно очищається від залишків піни, сушиться при температурі 120°С, тестується на жорсткість, зважується та упаковується. Максимальний вміст каучуку, можливий у цьому матеріалі, становить 85%, найбільш поширений у матрацному виробництві – 65%, саме при такому відсотковому вмісті каучуку отримана латексна піна має належну еластичність, пружність (завдяки натуральному каучуку) та зносостійкість (завдяки присад). Латекс має жовтуватий відтінок і жирний на дотик (хоча слідів жиру на руках не залишається), не змінює колір з часом, навіть якщо знаходиться на світлі, має високу еластичність, обумовлену вмістом природного каучуку, чудовими підтримуючими та ергономічними властивостями, самовентиляцією, зносостійкістю, та гігієнічністю, "безшумністю" матеріалу (абсолютна відсутність дратівливих шумів при експлуатації). Це довговічний та пружний матеріал, здатний зберігати свої бездоганні якості у первозданному вигляді до 20 років. Серед матеріалів, що застосовуються у виробництві матраців, це один із найанатомічніших. Всі переваги латексу в поєднанні з довговічністю призвели до того, що латекс - найкращий і тому найдорожчий матеріал, що використовується виробниками матраців. Високоякісний, довговічний, він забезпечить чудовий мікроклімат спального місця. Стійкість до впливу зовнішнього середовища та довговічність латексу значно перевершує поролонові наповнювачі, роблять цей матеріал ідеальним наповнювачем для матраців. Латекс здатний витримувати високий тиск і добре відновлювати свою первісну форму, точно повторює контури тіла людини і дозволяє хребту перебувати у правильному анатомічному положенні.

Кокосова койра

910Це наповнювач чисто рослинного походження. Кокосова койра виготовляється з волокон кокосового горіха. Попередня обробка кокосового волокна полягає у відділенні волокон від горіха та видаленні сторонніх речовин з отриманої маси. Кокосове волокно одержують із шкаралупи кокосових горіхів. У природних умовах цей кокос - начинка, ядро, що знаходиться всередині іншої шкаралупи кокосового горіха, у 2-3 рази більшої за розмірами. Саме в цій зовнішній шкаралупі міститься багато твердих коричневих волокон. Розрубуючи зовнішню шкаралупу навпіл і пропускаючи її через спеціальні верстати, отримують кокосове волокно - койру, яку застосовують у виробництві матраців.

Кінцевий продукт – еластичне та міцне рослинне волокно. Плити кокосової койри мають високу жорсткість, але при цьому досить гнучкі. Для отримання еластичного, стійкого до деформації повітропроникного наповнювача волокна кокосової пальми просочуються натуральним латексом. У нашому виробництві використовуються жорсткі плити, де міститься 70% кокосового волокна і 30% латексу, з таким складом койра пружна, еластична та довговічна, дуже добре підходить і як наповнювач для пружних ортопедичних матраців. У матрацах, де потрібна середня жорсткість, вона поєднується з еластичними наповнювачами. Унікальні властивості кокосового волокна - воно не вбирає вологу, запах, не гниє десятиліттями, а будучи скріпленим натуральним латексом (латекс використовується як натуральний клей), дає "пухнасту", пружну структуру з переплетених волокон, в яку відмінно проникає повітря. Такий матеріал отримав назву "латексований кокос". Він здається досить жорстким під час стиснення, якщо порівнювати його з латексом, "Струттофайбером", ППУ (поролоном) або пружинами. Продавити глибоко товстий шар кокосового волокна дуже непросто... Кокосове волокно застосовується у вигляді шару, що укладається на пружини (1-3 см. шар), у поєднанні з латексом, іноді зі "Струттофайбером", "Періотеком", ППУ та ін. Кокосова койра призначена для надання матрацу жорсткості та застосовується у вигляді самостійного пружного матеріалу - у цьому випадку кілька кокосових шарів з'єднуються між собою. Це найжорсткіші матраци з усіх, що представлені модельним рядом Сонель. Чисто кокосові матраци дуже жорсткі, підходять любителям сну "на дошках". Цей матеріал рослинного походження має гігієнічні властивості, є природним антисептиком. Унікальний екологічно чистий настил кокосової койри, що виріс під сонцем тропіків, увібрав у себе величезний запас позитивної енергетики, що створює потужне сприятливе біополе під час сну.

морська трава

11Морські водорості являють собою пружний наповнювач для матраців, середньої жорсткості, приємний на дотик, що володіє унікальними природними властивостями, це один з найкращих матеріалів для настилу, перевірений часом. Всі мікроелементи, виявлені в морській воді, знаходяться в морських водоростях у досить великій концентрації. Так, один кілограм морських водоростей містить стільки ж йоду, скільки його міститься у 100 тисяч літрів морської води. Корисні властивості водоростей знали ще у давнину. Відомо, що у VIII столітті східна медицина використовувала їх при лікуванні та профілактиці багатьох хвороб. І сьогодні різні види морських водоростей є невід'ємною частиною життя народів Азії, Латинської Америки, Європи. Для того щоб виготовити з морської трави наповнювач для матраців, її волокна переплітають у кіски між собою та прошивають їх крізь тканину (як правило, мішковину з натуральних волокон). Матраци з наповнювачем з морської трави зазвичай рекомендуються людям як абсолютно безпечні. Більш того, наповнювач із морської трави під впливом тепла людського тіла виділяє йод, що, як правило, приносить користь для організму. Наповнений морською травою матрац, має унікальні властивості, має чудову міцність і пружність, відмінну повітропроникність, а також стійкість до будь-якої вологості, володіє гіпоалергенністю і довговічністю, хорошими амортизаційними, ортопедичними та лікувальними властивостями, елементами ароматерапії, практично не властивих. час всього часу експлуатації. Морська трава, що підвищує не тільки імунітет, але й робить Ваш сон солодким, спокійним і позитивним, привносячи в нього легкий морський бриз.

Кінське волосся

12Кінське волосся, це перевірений часом неперевершений матеріал, має необхідну м'якість і еластичність, є одним з кращих набивних матеріалів. Еластичність кінського волосся така велика, що він може витягуватися на 1/12 і витримувати досить значний тягар. Кінське волосся – найкращий натуральний (органічний) матеріал як наповнювач для матраців. Структура кінського волосу подібна до структури шерсті - як і шерсть, кінський волосся добре пропускає повітря, добре поглинає вологу, залишаючись на дотик сухим, і добре її випаровує. Кінське волосся – дуже цінний дорогий матеріал.

Ватин

Ватин відноситься до розряду нетканих матеріалів. По суті ватин є нетканим голкопробивним полотном, але за звичкою споживачі називають його ватином. Основною відмінністю є те, що у голкопробивного ватину (полотна) скріплення або з'єднання волокон відбувається за рахунок проколювання досить щільною кількістю пробивних голок вихідного напіввовняного, синтетичного або бавовняного волокна. Холстопрошивний або стьобаний (як найчастіше його називають) ватин зв'язується за допомогою х/б або п/еф. нитки, яка простігає полотно по всій його довжині (у вигляді ялинки). Основою у виробництві ватину є розчісування натурального, регенерованого (переробленого) чи штучного волокна. Ватин голкопрошивний у виробництві матраців використовується як прокладочний (оберігає м'який шар від зношування) і настилковий матеріал (використовується як м'який наповнювач).

 

Термоватин

Термоватин 1Термоватин 2Це дешевий, екологічно чистий матеріал, використовується як наповнювач або замінник поролону у виробництві м'яких меблів та матраців.
Нетканий матеріал, що є термоскріпленим полотном, проводиться шляхом формування полотна за допомогою чесальної машини і перетворювача прочісу. Цей пласт проходить через термопіч, де відбувається легка фіксація волокна. Сировиною для ватину служить регенероване волокно, отримане з вовняних та напіввовняних тканинних та трикотажних обрізків. Як прошивна нитка використовується бавовняна пряжа, хімічні або змішані нитки.
Термоватин добре тримає форму, не деформується при неодноразовому використанні,
має хорошу повітропроникність, здатність покращувати теплозахисні властивості при знижених температурах, екологічну безпеку.


Відпочинок за умов спеки чи холоду негативно б'є по якості сну. Дуже важливо, щоб поверхня спального місця мала достатню теплопровідність і пропускала необхідну кількість надлишкового тепла. Такі умови можуть забезпечити натуральні матеріали.


Бавовна

14Бавовня - екологічно чистий наповнювач! Одна з найдавніших технологічних культур, використовуваних людиною. Терморегуляція; висока гігроскопічність; повна гіпоалергенність. Бавовняне волокно проводиться шляхом формування полотна за допомогою чесальної машини та перетворювача прочісування. Цей пласт проходить через термопіч, де відбувається легка фіксація волокна. Складається з натуральних бавовняних та поліефірних силіконізованих волокон. Завдяки сучасним особливостям збору бавовни, зберігається природна структура його волокна, що надає виробам з бавовною пружності та пишності одночасно. Повне очищення сировини та спеціальна обробка забезпечують довговічність цього наповнювача.

У матрацному виробництві застосовуються у вигляді настилу - простібається чохол "літньої" сторони матраца. Добре вбирає вологу (піт) - до 100% своєї маси. Бавовна, на відміну від вовни, потрібно періодично сушити – не забувайте провітрювати поверхню матраца.


Вовна

1618Один з найдавніших матеріалів – застосовувався у матрацах, подушках та ковдрах кілька тисяч років тому. Здавна наші пращури помітили, що вироби з вовни знімають стрес, відновлюють і нормалізують кров'яний тиск і сон, служать профілактикою хронічних захворювань. Овеча шерсть має лікувально-профілактичний ефект при захворюваннях хребта та суглобів. Унікальні властивості вовни – гігроскопічність, теплопровідність, надає загальну оздоровлюючу дію на організм: благотворно діє на шкіру та м'язові тканини, стимулює кровообіг, зігріває, нормалізує тиск, вбирає вологу (пот) до 30% власної ваги, і при цьому Ви не відчуйте сирості , сохне самостійно, щойно контакт із джерелом вологи втрачено. До речі, саме тому вовняна ковдра ніколи не сушить (на відміну пухових, наприклад). Саме тому вовною простібають чохли матраців середньої та дорогої цінової категорії.
Шерсть – недорогий матеріал (овець вирощується у світі дуже багато), цей наповнювач легко обробляється, невибагливий у догляді, тому дуже популярний. Навіть при власній мінімальній вазі виріб з вовни дуже теплий, оскільки волокна вовни мають властивість затримувати повітря. Шертипон нетканий матеріал, що є термофіксованим волокном. Виготовляється шляхом формування полотна за допомогою чесальної машини та перетворювача прочісування. Цей пласт проходить через термопіч, де відбувається легка фіксація волокна. Складається з овечої вовни та поліефірних силіконізованих волокон. Прочесана шерсть скріплюється синтетичними волокнами, що не дає матеріалу збиватися та скочуватися під час експлуатації.

Шертипон нетканий матеріал, що є термофіксованим волокном. Виготовляється шляхом формування полотна за допомогою чесальної машини та перетворювача прочісування. Цей пласт проходить через термопіч, де відбувається легка фіксація волокна. Складається з овечої вовни та поліефірних силіконізованих волокон. Прочесана шерсть скріплюється синтетичними волокнами, що не дає матеріалу збиватися та скочуватися під час експлуатації.


Синтепон

19Синтепон – високоякісний нетканий наповнювач. У технології виробництва закладено класичний метод формування нетканого полотна типу Синтепон з використанням сучасних технологічних можливостей, що виражається у застосуванні додаткового технологічного обладнання, що створює унікальну структуру полотна, що має більший об'єм при меншій щільності, а також кращі розривні характеристики. Синтепон виготовляється із поліефірних волокон, скріплених між собою термічним способом. Як сполучний матеріал використовується поліефірне волокно з легкоплавким покриттям.

Спанбонд

image27Поліпропіленовий нетканий термоскріплений матеріал "СПАНБОНД" - виготовлений з'єднанням волокон термічним способом, призначений для заміни матеріалів, що традиційно використовуються в матрацному виробництві таких, як бязь, міткаль, мішковина, флізелін і т.д. 100% поліпропілен, щільність спанбонду у виробництві матраців становить 15-100 гр/кв.м. Міцність, довговічність, легкість у розкрої та інші якості цього матеріалу, дозволяють використовувати його в якості розділяючого прошарку між тканиною, набивним і формуючим матеріалами, обшивка пружин, матраців і т.д. Виготовляючи матраци зі знімними чохлами, що підлягають пранню чи хімчистці, нетканий матеріал "Спанбонд" просто незамінний для внутрішньої обшивки чохла.

Сьогодні ринок тканин для виготовлення матраців вражає своєю різноманітністю. ТМ «Сонель» використовує у своєму виробництві лише найкращі.

З особливою ретельністю ми підходимо до вибору тканин, співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками з Туреччини та Китаю, які вже заслужили довіру. Всі тканини проходять жорсткий контроль, а значить Ви можете бути повністю впевнені в якості придбаної у нас продукції. Від якості тканини безпосередньо залежатиме якість кінцевого продукту, асортимент тканин здатний здивувати і порадувати навіть найвибагливішого клієнта. У тканинах, що використовуються у виробництві наших матраців, ми враховуємо цілу низку показників, серед яких пріоритетними є міцність, зносостійкість, грамотне співвідношення ціни та якості.

Жаккард

gakardgakard1gakard2

Жаккард - це щільне, міцне, але при цьому гладке і тонке полотно, виготовлене шляхом переплетення натуральних і синтетичних ниток. Жакардове плетіння – найскладніше серед способів плетіння тканин. Свою назву ця тканина отримала на ім'я Джозефа Марі Жаккарда, який у 1801 винайшов ткацький верстат, що дозволив механізувати процес плетіння. Завдяки складному перекручування ниток тканина дуже щільна і не розпускається навіть при утворенні сильної затяжки. Переплетення ниток утворює рельєф візерунковий, який виглядає дуже ефектно. Пряжа та нитки для вироблення жакардових тканин можуть складатися як з натуральних (бавовна, льон, шерсть, шовк), так і з хімічних текстильних волокон (поліестер). Також, за волокнистим складом, пряжа може бути змішаною (містити у своєму складі суміш різних волокон), а нитки комбінованими, тобто складатися з ниток різного волокнистого складу. Позитивні якості жаккарда, його підвищена міцність, через використання великої кількості складно переплетених ниток, жаккардове полотно виходить дуже щільним і міцним, слабо розтягується і стирається, добре зберігає забарвлення, слабо схильне до впливу перепадів температур. Жаккард виглядає дуже благородно та багато, прикрасить будь-яке спальне місце.

ТМ «Сонель» використовує жакардову тканину для виробництва бюджетних моделей матраців серії «Економ», «Стандарт», «Стандарт Макс», даний тип тканини відрізняється першокласною якістю та відмінними експлуатаційними характеристиками, те, що жаккард є найдешевшим варіантом, ніяк не позначається на якості матеріалу та кінцевого продукту. Жакардова тканина представлена ​​в різних колірних варіантах і складається на 100% з поліестеру.

Бавовняний жаккард
склад: 50% х/б, 50% п/е

Також ми використовуємо жакардову тканину для виробництва наматрасників, до складу яких входить бавовна (50%). Звичайно, цей тип тканини більш приємний для тіла в порівнянні з його синтетичним аналогом.
image001image002image003image004

Подвійний жаккард або жаккард стрейч

Стрейч-жаккард - сучасна високоеластична тканина з "дихаючим" ефектом. Стрейч - жаккард один з кращих можливих матеріалів для виготовлення чохлів матраців, тканина, яка створює хороший локальний мікро-клімат, відмінний волого та повітрообмін, зберігаючи при цьому всі властивості жаккарда.
image005image006

Трикотаж

Своєрідним флагманом виробників матраців є трикотажна тканина. Екологічно чиста тканина має унікальну повітропроникну здатність, комфорт і поліпшену терморегуляцію за рахунок переплетення ниток. Трикотажна тканина відповідає найсучаснішим вимогам і має неперевершений зовнішній вигляд, поряд з високою зносостійкістю. За рахунок особливої ​​будови тканина добре проводить вологу та повітря, не розшаровується з часом, що сприятливо позначається на термін служби матраца. У поєднанні з фурнітурою, аераторами-люверсами, створює максимально комфортний мікроклімат, сприяє безперешкодному руху повітря, а також має виняткові терморегулюючі характеристики.
image007image008image009image010

Стрічка окантувальна - кант.

Пimage011застосовується для окантовки чохлів матраців, краю наматрасників, підматрасників та ковдр.

Кант використовується в широкій колірній гамі, що дозволяє підібрати потрібний відтінок або виділити і підкреслити правильність форми матраца, надати йому індивідуальної яскравості.

Аератор
Забезпечує постійну циркуляцію повітря у середині матраца.

аераторluvers


Ручки матрацні
image012Матрацна фурнітура має високу якість і відповідає всім стандартам, які визначають його технічні характеристики та надійність, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

Чохол важлива складова будь-якого матраца. Людина проводить у ліжку багато часу, і буває так, що чохли іноді брудняться, ми передбачили, що і такий факт може мати місце. Матраци, футони та наматрасники ТМ «Сонель» випускаються зі знімним чохлом, який можна при необхідності зняти та випрати. Після прання (хімчистки) чохол не втрачає своїх властивостей і початкових розмірів (якщо Ви дотримувалися рекомендацій щодо догляду), його можна легко одягнути назад на матрац.

Правила догляду матрацних чохлів звичайні. Прання бажане в нейтральному порошку та при невисоких температурах (30°С). Вкрай небажано відбілювати та віджимати, а також сушити під прямим сонячним промінням. Прасувати не рекомендується.

Сонель - це завжди відмінна якість та гнучкі ціни!