Russian Русский

Молода компанія, що розвивається, успішно підкорює вітчизняний ринок. "Сонель" має великий досвід у виробництві матраців з ортопедичним ефектом. Наш колектив складається зі спеціалістів, які знають як  створювати максимально комфортні умови для сну.

Наша робота – задоволення індивідуальних побажань кожного споживача, створення екологічної чистоти матраца, широкого модельного ряду, від недорогого до ексклюзивного, з розумним співвідношенням ціни та якості.

«Сонель»  веде постійний контроль якості матеріалів і виходу готової продукції. Ми гарантуємо наявність комплектуючих та високу якість наповнювачів, вказаних у специфікації матраців «Сонель». Використовуємо  лише екологічно чисті матеріали. 

Створюючи модельний ряд, ми ретельно продумуємо кожну модель матраца,  керувалися індивідуальними потребами людей різного віку, особливостями їх статури, вагою, зростанням, індивідуальною перевагою жорсткості або м'якості спального місця. Це дозволяє нам створювати вироби з неповторними відчуттями комфорту для відпочинку та сну, задовольняти навіть найвибагливішого клієнта.

Наша мета – дарувати Вам здоровий сон. Матрац від «Сонель» - це добрий ранок, мир у душі та гармонія в тілі. Нехай ллється музика приємних сновидінь, а мелодія комфортного сну не залишає Вас довгі роки.

Почни жити комфортно.
Уві сні та наяву...

Матраци «Сонель» схвалені Міністерством Охорони Здоров'я України, відповідають встановленим  медичні критерії безпеки, виготовлені згідно з ДСТУ EN 1334:2004; код за ДКВП: 36.15; код УКТЗЕД 9404.