Russian Русский

 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

(крім окупованих територій)

 

Оздійснюється за допомогою транспортних компаній, що працюють на території України.

 

Після надходження замовлення протягом 3 робочих днів, товар буде переданий транспортної компанії та відправиться першим же доступним рейсом до Вашого населеного пункту. Вибір компанії-перевізника може здійснюватись безпосередньо замовником.

Транспортні компанії доставляють вантажі як до свого складу в населеному пункті, так і до кінцевої адреси (за окрему плату), тому дуже важливо погодити цей момент з менеджером. Вартість доставки прораховується індивідуально, залежно від чинних тарифів обраного перевізника. У кожного перевізника діють свої тарифи та правила оплати, але, як правило, оплата за послуги доставки провадиться за фактом отримання товару. 

Для відправки замовлення Вам необхідно обов'язково вказати П.І.Б. одержувача, адреса доставки (місто, вулиця, будинок, квартира), точний контактний номер телефону (мобільний або домашній).

Після отримання повідомлення з номером ТТН (по смс або e-mail) Ви можете відстежувати статус доставки замовлення на сайті кур'єрської служби.

При отриманні товару перевіряйте цілісність упаковки! У разі будь-яких проблем інформуйте менеджера з продажу у день отримання вантажу.

 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ!
Матрац є постільна білизна! Відповідно до “Закону про захист прав споживачів”, після розкриття упаковки поверненню чи обміну – не підлягає.

Покупці мають право обміняти або повернути куплений у нас матрац протягом перших 14 днів після покупки, якщо упаковка не була порушена.

 

Увага! Умови повернення матраца:
 цілісність упаковки ОБОВ'ЯЗКОВО!
гарантійний паспорт з маркуванняой!
«рідна» упаковка!

У разі порушення якогось із пунктів — товар не буде прийнято.

Усі дії відбуваються відповідно до “Закону про захист прав споживачів”. Обмін та повернення товару належної якості може проводитись протягом 14 днів з дня покупки.
У разі повернення або обміну, доставку чи оплату доставки бере на себе покупець.

 

Продукція виготовлена ​​за індивідуальним розміром – обміну чи поверненню не підлягає!