Russian Русский

siestacam2.jpgШановний покупець!

Ми впевнені, що Ви та Ваші близькі вибираєте лише найкраще, тому гідно зможете оцінити усі переваги нашої продукції.

Матраци ТМ Сонель  це створення екологічної чистоти спального місця та задоволення індивідуальних уподобань споживача. Ми працюємо, щоб дарувати Вам здоровий сон та неповторні відчуття комфорту під час відпочинку.

 

УВАГА!

Ви вже вибрали модель матраца, яка відповідає Вашим вимогам та баченню ступеня жорсткості, очікуваним навантаженням, розміру. Рекомендуємо перевірити ці показники, тому що від їх відсутності залежить комфорт Вашого відпочинку і термін служби виробу.

 

ОСОБЛИВОСТІ МАТРАЦІВ ТМ СОНЕЛЬ

Матраци МТ Сонель є екологічно чистою та безпечною продукцією.

У матрацах ТМ Сонель використовується основа: класичних двоконусних пружин «Боннель»; сучасна основа незалежних пружин Pocket Spring; унікальні високоякісні настилочні матеріали, що мають екологічну чистоту, відмінні ортопедичні якості, стійкі до великих навантажень, перепадів температур, прекрасну повітропроникність, тривалий термін служби.

Всі матраци Сонель оснащені застібкою - "блискавка".

 

Особливості експлуатації матраців із блоком незалежних пружин «Pocket Spring»

Переважні відмінності матраців з блоком «Pocket Spring» – практичні, надійні, довговічні вироби, з бездоганною майстерністю виконання та функціональністю, що задовольняють своєю гнучкістю та несучою здатністю, неповторним комфортом та індивідуальністю відчуттів.

Вимагають особливої ​​уваги до ламелевої основи ліжка, щоб уникнути пошкодження настилочних матеріалів та чохла матраца!

 

Особливості безпружинних матраців футонів та наматрасників

Безпружинні матраци – вироби, що відповідають вимогам гармонії, функціональності та комфорту під час сну. Характерна риса безпружинних виробів - набувати форми основи ліжка, деформуватися під впливом нерівностей поверхні (виступаючі деталі чи значні деформації основи) під навантаженням. Тому: поверхня основи для безпружинних матраців, футонів та наматрасників має бути рівною, бажано з перфорацією (доступ повітря). Найбільші деформації можуть виникнути, якщо: згинати виріб за шириною або довжиною, вкладати матрац на дуже гнучкі або деформовані поверхні.

Загальні рекомендації та умови експлуатації, поширюються на безпружинні матраци, футони та наматрасники.

 

ПОМИЛКА ПРИ ТРАНСПОРТУВАННІ

При транспортуванні матрац категорично забороняється примусово згинати, скручувати та згортати.

 

перед використанням

Не розпаковуючи матрац, покладіть його на основу ліжка і ще раз переконайтеся, що:  

 - Розміри матраца відповідають розмірам ліжка (розміри основи повинні бути більшими на 1-1,5 см.), ніж довжина та ширина матраца.

 - Поверхня матраца не деформується конструкцією основи ліжка.

Пам'ятайте! Відповідно до чинного законодавства, тільки упакований матрац можна повернути у разі невідповідності його розмірів.

Матрац, виготовлений за індивідуальними розмірами або відрізняється від стандартних моделей індивідуальністю наповнення, обміну та повернення не підлягає.

 

ПРАВИЛА І УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ МАТРАЦІВ

 - У перші три місяці експлуатації незначно зменшується габаритна (об'ємна) висота матраца (до 2-4 см) за рахунок природної реакції поверхні на навантаження.

 - Для збереження особливостей якості матраца та контрольованої адаптації (випрямлення) його поверхонь до систематичних навантажень, протягом 3-х місяців після покупки, важливо змінювати положення матраца шляхом перевертання (голова-ноги), не рідше ніж 1 раз на 10-15 днів та спати на різних поверхнях.

 - При виборі ліжка з ламелевою основою, зверніть увагу на відстань між ламелями, бажано, щоб вона не перевищувала 3 см. Чим менша відстань між ламелями – тим довше термін служби

 - Вашого матраца. Якщо основа Вашого ліжка є надмірно гнучкою, або її ламелі розташовані досить рідко, або основа ліжка має виступаючі частини над площею основи більше ніж на 10 мм., рекомендуємо «пом'якшити» вплив таких факторів за допомогою додаткового жорсткого настилу. Так як матрац прослужить ще довше, якщо поверхня основи йому не шкодитиме.

 - Матрац укладати лише на рівну основу ліжка відповідних розмірів. Пам'ятайте: щоб продовжити стік служби виробу, поверхня для вкладання матраца повинна бути рівною, бажано з перфорацією або отворами для кращого доступу та обміну повітря. В іншому випадку виробник не несе відповідальності за деформацію комплектуючих та пошкодження чохла матраца.

 - Матраци, з наповненням настилів з кокосової койри та латексу, не рекомендується вкладати на суцільні (без перфорації) ліжкові основи, оскільки відсутність перфорації або отворів перешкоджає доступу та циркуляції повітря в середині матраца.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

 - Рекомендуємо використовувати підматрацник, основною метою якого є захист матраца від попадання пилу, передчасного зношування тканинного покриття про конструкцію ламелевої рами.

 - Матрац повинен використовуватися разом з постільною білизною – запорука гігієни спального місця та збереження чистоти поверхні матраца.

 - Поверхня матраца: необхідно періодично чистити від пилу чистою м'якою щіткою.

 - Не виводьте плями на чохлі матраца, не переконавшись, що це не зашкодить наповнювачам матраца.

 - Дозволяється акуратно чистити бавовняною серветкою, змочено в теплому миючому розчині, що не містить відбілювача.

 - Чохли матраца заборонено прати та прасувати.

 - Надлишок вологи видалити сухою серветкою.

 - Експлуатуйте матрац у сухих приміщеннях, що провітрюються.

 - Бережіть матрац від попадання хімічних речовин, рідин, а також сторонніх предметів.

 - Сушити матрац, у разі потреби, потрібно на свіжому повітрі, попередньо розстебнувши «блискавку» на чохлі, берегти від потрапляння прямих сонячних променів.

 - Не використовуйте матрац у непризначеному для нього середовищі (пікник, водоймище).

 - Особливий захист спального місця від можливих забруднень та додаткові властивості комфорту в зоні сну, забезпечить аксесуар – наматрасник.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

  • Згинати матрац по ширині та довжині, стрибати на поверхні матраца.

Як наслідок:

- деформація сполучної спіралі в блоці пружин типу «Боннель» та рами пружинного блоку, локальні ушкодження пружин;

- деформація сполучних швів між незалежними пружинами «кишенькового» типу, ушкодження текстильних мішечків пружин;

- деформація, і безповоротна втрата властивостей настилочних матеріалів;

- можливе зміщення настилочних матеріалів;

- екстремальне розтягування чохла матраца, пошкодження стегальних рядків;

- Виникнення шуму при використанні матраца.

 

  • Використовувати матрац як меблі для сидіння.

Як наслідок:

- безповоротна деформація жорсткості кутів та боковини (єврокаркас) матраца, локальне просідання та утворення западин на поверхні та краях матраца.

 

  • Вкладати матрац на основу ліжка з частинами, що виступають, над площею основи ліжка більше ніж 10 мм.
     - характерно для ліжок із двох суміщених ламелевих основ;
     - на ламелевій основі з відстанню між ламелями більше 3 мм, яка не захищена додатковим настилом;
    - Якщо конструкція ліжка менших розмірів.

Як наслідок:

 - Значна деформація всіх комплектуючих матраца;

- втрата рівної поверхні виробу, локальні просідання та поглиблення, усунення настилочних матеріалів, пошкодження чохла матраца;

 - зламані кути та деформація боковин (єврокаркас) матраца, просідання та поглиблення їхньої поверхні. Виникнення шуму під час використання матраца.

 

  • Використовувати ручки для переміщення та перенесення матраца з приміщення до приміщення.

 

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН

Гарантійний термін – це термін, протягом якого виробник бере на себе зобов'язання щодо безкоштовного усунення недоліків, пов'язаних із введенням виробу в експлуатацію. Гарантійний термін експлуатації відраховується з дня продажу товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного терміну явних недоліків, що сталися з вини виробника, покупець має право звернутися до магазину, де було придбано матрац.

Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення споживачем товарного чека, гарантійного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою дати продажу.

Гарантія передбачає проведення ремонтних робіт, що виникли з вини виробника. Однак подібна заміна не може бути приводом для поновлення первинного гарантійного терміну.

Доставка матраца за адресою проведення гарантійного обслуговування та назад проводитися представником виробника, у якого було придбано матрац.

Якщо матрац був визнаний дефектним, він підлягає заміні протягом 14 днів або за домовленістю сторін у обумовлений термін.

Гарантія не має на увазі періодичне обслуговування.

 

ГАРАНТІЯ ВІД ВИРОБНИКА

за умови виконання споживачем усіх «Правил та умов експлуатації матраца»

 

Гарантійний термін експлуатації матраців ТМ Сонель складає:

На безружні матраци, футони та наматрасники - 12 місяців.

На пружинні матраци - 18 місяців.

 

Виробник гарантує:

 - відповідність продукції вимогам чинного нормативного документа;

 - безкоштовне усунення виробничих дефектів, що виникли в процесі експлуатації;

 - наявність санітарно-гігієнічних висновків органів санітарно-епідеміологічного нагляду про безпеку товарів компанії, що пропонуються покупцям.

 

Виробник має право:

 - на встановлення причин, що призвело до втрати матрацом споживчих властивостей;

 - не приймати на розгляд брудні вироби, з наявністю плям різного походження, без урахування розміру та характеру забруднень (відповідно до діючих гігієнічних вимог до виробництва та умов праці);  

 - З явними механічними пошкодженнями, спричиненими порушеннями «Правил та умов експлуатації».

Продукція ТМ Сонель не створює загрози для користувачів після закінчення терміну експлуатації. Щоб продовжити термін експлуатації виробу поверхня основи під матрац має бути рівною, бажано з перфорацією для кращого доступу та обміну повітря. В інших випадках виробник не несе відповідальності за деформацію комплектуючих та пошкодження чохла матраца.

 

ГАРАНТІЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ

 - У разі відсутності у споживача гарантійного паспорта на виріб, товарного чека або іншого документа, що його замінює, з позначкою дати продажу!

 - Якщо матрац використовувався на основі, що не відповідає вимогам та умовам експлуатації, або її поверхня має чітко виражені пошкодження та конструктивні деформації.

 - на пошкодження, що відбулися через самостійні переробки покупцем, а саме: заміна комплектуючих, зміна форми, розміру, кольору матраца.

 - на механічні пошкодження чохла матраца: порізи, пропалені дірки, забруднення біологічного, пігментного та маслянистого походження: плями від крові, кави, жиру, фарби та ін.

 - на пошкодження та деформацію, що відбулися через недотримання «Правил та умов експлуатації», транспортування, зберігання.

 - на стандартну висоту матраца. Висота матраца може змінюватися в невеликих проміжках, що є допустимим у розмірах матеріалів, що використовуються.

 - Незначні поглиблення, до 4 см., що є природним процесом в експлуатації матраца і не є недоліком виробу.

 - На матрацну фурнітуру (ручки та люверси).

 

Наші сертифікати:

Матраци «Сонель» схвалені Міністерством Охорони Здоров'я України, відповідають встановленим медичним критеріям безпеки, виготовлені згідно з ДСТУ EN 1334:2004; код за ДКВП: 36.15; код УКТЗЕД 9404.

 

 

 

з 3
з 31