Russian Русский

Виміри висоти матраців у всіх виробників абсолютно однакові.

Але щоб уникнути будь-яких сумнівів, пов'язаних з невідповідністю заявленої висоти, обраної Вами моделі матраца, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про методи вимірювання висоти матраців, вироблених ТМ Сонель.

Докладніше: Висота матраців ТМ Сонель

* Щоб продовжити довговічність матраца, рекомендуємо (не рідше 1 раз на 2-3 місяці) змінювати його розташування в ліжку за типом "голова-ноги" і вздовж поздовжньої осі на 180 градусів.

* Не рекомендуємо прати знімний чохол самостійно, у разі неправильно вибраного температурного режиму та програми прання: чохол сяде і натягнути його на матрац стане неможливо.

* Для більш якісного чищення поверхні матраца краще звернутися до клінінгових компаній Вашого міста.

Докладніше: Правила догляду за матрацом

У виробництві матраців ТМ Сонель використовується клейова технологія, завдяки якій скріплюються різні шари матраца.

Як правило, наші матраци після розпаковування не містять стороннього запаху.

Докладніше: Технологічний запах матраца

Протягом багатьох років, питання, що таке – ортопедичний матрац носить філософський характер. Вся справа у переконаннях. Ми не єдині, хто вважає за краще не називати матраци таким гучним терміном.

На наш погляд, ортопедичний матрац повинен виконуватися індивідуально, з урахуванням фізіологічних особливостей пацієнта і це теоретично можливо при нових технологіях.

Докладніше: Ортопедичний матрац з точки зору виробника

При виборі матраца варто обов'язково ознайомитися з такою характеристикою як рекомендоване навантаження одне спальне місце, т.к. для кожної моделі матраца є свої обмеження за вагою користувача.

Якщо людина має значну вагу, їй необхідно вибирати матрац з відповідним ваговим навантаженням. Такі моделі розроблені з урахуванням фізіологічних особливостей людини, у них використаний посилений пружинний блок та спеціально підібрані настили. Така конструкція забезпечує стабільність та довговічність матраца, комфортність при експлуатації під час сну та відпочинку.

Детальніше: Рекомендоване навантаження на матраци ТМ Сонель

Матрац - меблевий виріб, користування яким має пряме відношення до Вашого здоров'я.

Існуюче у суспільстві неоднозначне поняття «ортопедичності» матраців сприймається, як правило, як оцінка матраців з досить жорсткими поверхнями. Проте відомо, що матрац не може усувати проблеми хребта, а покликаний пом'якшувати і, головне, попереджати їх.
Бажання придбати «ортопедичний» матрац не виключає у покупців інше бажання – отримати такий виріб, на якому відпочинок буде комфортним, а сон – спокійним та відновлюючим: зняття напруги та втоми, усунення болю у спині, “розвантаження” хребта.

Докладніше: Жорсткість матраців ТМ Сонель